CANLI YAYIN HİZMETLERİ

Web Canlı Yayın

Kurum veya markanızın internet sitesi üzerinden, canlı yayın ihtiyaçlarınıza göre projelendirdiğimiz en uygun prodüksiyon planı ile izleyicinizle buluşan canlı yayın hizmetimizdir. Webcast hizmeti için size sağlayacağımız basit bir yazılım kodunu, IT ekibinizin sitenize eklemesi ile canlı yayın izlenebilir hale gelmektedir.

Sosyal Medya Canlı Yayın

Geniş izleyici kitlelerinin hedeflendiği canlı yayın hizmetimizdir. Kurumunuzun Facebook ve Twitter sosyal medya hesaplarında canlı yayın paylaşıldığında, başka bir sayfaya yönlendirilmeden yayın direkt izlenebilir hale gelir.

Şifreli Canlı Yayın

Canlı yayınınızı sadece şifreyi bilen kişilerin izleyebileceği canlı yayın hizmetimizdir. Geliştirdiğimiz farklı şifreleme metotları ile internet üzerinden yapılan canlı yayını tüm Türkiye ve yurt dışından izleyicileriniz, gerekli olan şifreyi girerek izleyebilir.

Kapalı Devre Canlı Yayın

Şirketinizin, kurum içi önem arz eden özel bilgilerin paylaşıldığı ve yüksek güvenlik gerektiren yayınların yapılmasına olanak sağlayan canlı yayın hizmetimizdir.

Webinar Canlı Yayın

Şirketinizin internet sitesi veya Canlıyayın.com üzerinden, izleyicilerin e-mail davet sistemi ile dahil oldukları, yayın esnasında izleyicilerin interaktif olarak katılımda bulunabildiği canlı yayın hizmetimizdir.

Anketli Canlı Yayın

Canlı yayın başlangıcında veya aralarda, anket sorularınızı izleyicilerinize yöneltebileceğiniz ve yayın esnasında ve sonrasında anketinize verilen cevapların size raporlandığı canlı yayın hizmetimizdir.

Bilgi Toplamalı Canlı Yayın

Canlı yayının başlangıcında talep edeceğiniz bilgilerin, izleyiciniz tarafından girilmesiyle izlenebilir hale gelen canlı yayın hizmetimizdir. Data toplamak istediğiniz ve kurumunuz için gerekli olabilecek isim, telefon, e-mail, vb bilgilerden herhangi birinin veya hepsinin girilmesiyle yayın izlenebilmektedir.

Sohbet Özellikli Canlı Yayın

Canlı yayın esnasında izleyicilerinizin hem kurumunuz ile hemde kendi aralarında yazılı sohbet edebilmelerine, soru sorabilmelerine imkan sağlayan canlı yayın hizmetimizdir. Yayın sonrasında tüm sohbet kayıtları tarafınıza raporlanır.

Medikal Canlı Yayın

Tıp ve Medikal sektöründeki firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için tıp seminerleri, tıp kongreleri, canlı cerrahi uygulamalarını içeren sempozyumları yayınlamak için özel olarak geliştirdiğimiz canlı yayın hizmetleridir.

Spor Organizasyonları Canlı Yayın

Kurumunuzun katıldığı veya düzenlediği spor organizasyonlarının canlı yayınlanması için hizmet veren prodüksiyon birimimizdir. Canlı yayınlar, farklı prodüksiyon teknikleri bir arada kullanılarak gerçekleştirilir.

Havadan Canlı Yayın

Prodüksiyon alternatiflerimize ilave etmek adına 2015 yılı içerisinde hizmet kalemlerimiz arasına eklediğimiz bir görüntü açısıdır. Özellikle dış alan çekimlerinde, prodüksiyon planına dahil edildiğinde görüntü kalitesine zenginlik katmakta ve alanın tümüne dair görüntüler verilebilmektedir.