EMLAK KONUT CANLI YAYINLARI

Emlak Konut kura çekiliş töreninde, 400 yeni ev canlı yayında sahiplerini buldu. Event More etkinlik ajasının iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz canlı yayında, Emlak Konut ve TOKİ konut projelerinin kura çekilişleri yapıldı. Canlı yayınlar, Emlak Konut’un resmi web sitesi üzerinden, yoğun talep olan gayrimenkul projelerinde ev kazananların şeffaf bir şekilde kura törenini izleyebilmeleri için gerçekleştirildi. Ayrıca çekiliş törenine katılamayan başvuru sahiplerinin internet canlı yayını üzerinden kura çekilişini takip etmesine imkan sağlandı.

Prodüksiyon Projelendirmeleri

Emlak Konut GYO A.Ş.’nin kura çekiliş organizasyonlarında, canlı yayın prodüksiyon planını, törenin gerçekleştiği salondaki atmosferi, ev kazanan kişilerin mutluluğunu, Emlak Konut’un şeffaflık ilkesini, online izleyicilerede en yüksek dozda aktarabiilmek için çabalıyoruz. Canlı yayın boyunca bir kameramız sunucuya yönlenirken, diğer kameramız ise salonda, o an ev sahibi olan kişileri yakalama çalışıyor. Kurduğumuz 2 metrelik Mini Jimmy ile estetik görüntüler yakalamaya çalışırken, dışarıda bekleyen KA-Band uydumuz ile görüntü kalitemizi maksimize etmeyi hedefliyoruz.

Emlak Konut Kura Çekilişi canlı yayınları kapsamında 3 adet canlı yayın gerçekleştirdik. Her bir yayın HD olarak ve sınırsız izleyici kapasitesinde yapıldı. Ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği canlı yayında, toplamda 35.000 izleyiciye ulaşıldı. Gerçekleştirilen canlı yayınlar;

  • - Ayazma Evleri Kura Çekilişi
  • - Isparta Kule Toki Konutları Kura Çekilişi
  • - Başakşehir Evleri Kura Çekilişi

Sonuç

Emlak Konut’un yapılan üç çekiliş töreninde katılımcılar fiziksel katılımdan ziyade internet üzerinden canlı yayını izlemeyi tercih etti. Böylelikle kura çekiliş törenlerine katılma imkanı bulamayan başvuru sahipleri, kura çekilişinin detaylarını takip etme fırsatı buldu. Canlı yayınımızı izlerken ev sahibi olduklarını hayal ettiğimizde, bizde onlar gibi mutlu olduk. Gelecek dönemlerde de yeni yayınlarda, yeni kazananlara vesile olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

  • 3 Canlı Yayın
  • 7 Saat Canlı Yayın
  • 35.731 İzleyiciye ulaşıldı