REJİLİ PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

rejili-produksiyon

Kurumsal organizasyon, konser, kongre gibi çoklu kamera ve reji sistemine ihtiyaç olan etkinlikler için sunduğumuz prodüksiyon hizmetimizdir. İhtiyacınıza yönelik olarak birden çok kamera, Jimmy Jib, Steadicam alternatifleri kullanılabilir.

TEK KAMERALI PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

tek-kamerali-produksiyon

Lansman, basın toplantısı gibi bilgilendirme içeren etkinlikler de kullanılmak üzere sunduğumuz prodüksiyon hizmetimizdir. Etkinliğinizin tamamı kayıt altına alınır ve etkinlik sonrasında teslim edilir.

PROJEYE ÖZEL PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

projeye-ozel-produksiyon

Düzenleyeceğiniz etkinlikler de projenize özel ihtiyaçlar göz önüne alınarak, uzman ekibimiz tarafından hazırlanan prodüksiyon planıdır. Anahtar teslimi, tüm video prodüksiyon ihtiyacınıza çözümler sunarız.

MEDİKAL ETKİNLİKLER PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

medikal-etkinlikler-produksiyon

Tıp kongreleri, sempozyumlar, cerrahi uygulamalarında kullanılmak üzere, medikal ekipmanlar ve konferans sistemleri ile entegre edilebilen prodüksiyon hizmetlerimizdir.

SPOR ORGANİZASYONLARI PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

spor-organizasyonlari

Kurumunuzun katıldığı veya düzenlediği spor organizasyonları için geliştirdiğimiz prodüksiyon hizmetleridir. Futbol, basketbol gibi saha sporlarından, motor sporlarına ve birçok ekstrem spora kadar geniş yelpazede, farklı prodüksiyon tekniklerinin hepsini kullanabildiğimiz hizmetlerdir.

HAVADAN ÇEKİM HİZMETLERİ

havadan-cekim-hizmetleri

Organizasyonlarınız için havadan ve karadan eş zamanlı gerçekleştirebildiğimiz prodüksiyon hizmetleridir. Özellikle dış alan çekimlerinde, prodüksiyon planına dahil edildiğinde görüntü kalitesine zenginlik katmakta ve alanın tümüne dair görüntüler elde edilmektedir.

POST - PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

post-produksiyon

Etkinliklerinizin video kayıtlarına, istekleriniz doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen kurgu / montaj hizmetleridir. Görüntüleriniz ham görüntülerle birlikte istediğiniz kurgu ve formatta size teslim edilir.